Άρης: Η αποστολή για την Καλαμαριά
![Άρης: Η αποστολή για την Καλαμαριά](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2018/04/1521903602700_aris.jpg)
Αναλυτικά η ενημέρωση της ΠΑΕ Άρης:
«Ολοκληρώθηκε σήμερα το μεσημέρι η προετοιμασία των ποδοσφαιριστών του Άρη για το αυριανό παιχνίδι με τον Απόλλωνα Πόντου στο γήπεδο «ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς» (22/04, 17:00), στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League της αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.
Μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης, που έγινε στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου Αθλητικού Κέντρου, ο προπονητής της ομάδας μας, Δημήτρης Σπανός, ανακοίνωσε την αποστολή, η οποία αποτελείται από 21 ποδοσφαιριστές, που είναι οι εξής:
Καντιμοίρης, Μαντζάρης, Ούγκο Σόουζα, Νίκιτς, Δεληζήσης, Πλατέλλας, Ιντζόγλου, Διαμαντόπουλος, Μπαστακός, Μπούρμπος, Παυλίδης, Πασάς, Βαλεριάνος, Τζανακάκης, Κάσσος, Μαραγκός, Μουμίν, Χαντί, Κανακούδης, Ντούνης, Μπαργκάν».
Το σχόλιο σας