Το Schoolwave επιστρέφει με τη στήριξη της Περιφέρειας Αττικής
![Το Schoolwave επιστρέφει με τη στήριξη της Περιφέρειας Αττικής](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2018/07/w06-15304620180706schoolwave.jpg)
Το κορυφαίο μαθητικό – νεανικό μουσικό φεστιβάλ των τελευταίων 14 ετών, το «Schoolwave 2018», πραγματοποιείται για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά με τη στήριξη της Περιφέρειας Αττικής, από σήμερα, Παρασκευή έως την Κυριακή 8 Ιουλίου 2018, στο Θέατρο Βράχων.
Στη διάρκεια του, χιλιάδες παιδιά, θα υποδεχθούν μία τριήμερη γιορτή μουσικής, στην οποία θα μετέχουν 24 μαθητικά και φοιτητικά συγκροτήματα απ’ όλη την Ελλάδα και 3 special guests: Locomondo (6/7), Naxatras (7/7) και Suicidal Angels (8/7).
Το σχόλιο σας