Άγνωστος πέταξε διαιτητή πόλο στην πισίνα
![Άγνωστος πέταξε διαιτητή πόλο στην πισίνα](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2017/11/large_1487161989_polo-koe-768x446.png)
Διαιτητής πόλο: Τα φαινόμενα βίας στους αθλητικούς χώρους εξαπλώνονται στην Ελλάδα και “ χτυπούν” πλέον ακόμη και σε αγώνες που δεν μπορούν επ΄ ουδενί να χαρακτηριστούν ως επίφοβοι. Αυτό που συνέβη απόψε στη Γλυφάδα, στην αναμέτρηση του τοπικού ΑΝΟΓ με τον Εθνικό για τη Β΄ φάσης της Α΄ εθνικής γυναικών στην υδατοσφαίριση, είναι πρωτοφανές, δεδομένου ότι δεν εμπλέκεται κάποιο από τα “ μεγάλα” σωματεία της χώρας.
Τον πέταξε στην πισίνα
![](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2017/11/large_1487780453_polo-5-1024x594.png)
Οκτώ δευτερόλεπτα πριν τη λήξη, αμέσως αφότου η Χατζηκυριακάκη ισοφάρισε σε 11-11 για την ομάδα του Πειραιά, ένας άγνωστος κατέβηκε από την εξέδρα, πλησίασε τον διαιτητή Ποσποτίκη και τον έριξε μέσα στην πισίνα! Όπως όλοι καταλαβαίνουμε, η καφρίλα δεν γνωρίζει αθλήματα, αλλά είναι γνώρισμα που κάνει την εμφάνιση του συχνά πυκνά σε όλες τις πτυχές του ελληνικού αθλητισμού.
Το σχόλιο σας