Έφτασε στο Μπουργκ η αποστολή του Άρη
![Έφτασε στο Μπουργκ η αποστολή του Άρη](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2023/11/αρισ-768x512.jpg)
Πηγή Φωτογραφίας: [364995] BASKET LEAGUE 2023-2024 / ΑΡΗΣ - ΠΑΟ (ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ / MEGA PRESS)
Το σύνολο του Γιάννη Καστρίτη θ’ ακολουθήσει πρόγραμμα αποκατάστασης σήμερα (!3/11) το απόγευμα και το πρωί της Τρίτης θα προπονηθεί στο γήπεδο της γαλλικής ομάδας.
Αναλυτικά, την αποστολή του «Αυτοκράτορα»απαρτίζουν οι: Σανόγκο, Τολιόπουλος, Καρ, Κατσίβελης, Φίλλιος, Μποχωρίδης, Περσίδης, Ντε Σόουζα, Χάρελ, Καλόγηρος, Μπάνκστον και Γκάλινατ.
Σημειώνεται ότι οι Ρόμπερτς Μπλούμπεργκς και Διαμαντής Σλαφτσάκης έμειναν στη Θεσσαλονίκη, προκειμένου να συνεχίσουν την αποθεραπεία τους.
Το σχόλιο σας