Παναιτωλικός ΠΑΟΚ: Ιδιαίτερη αφιέρωση από τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς!
![Παναιτωλικός ΠΑΟΚ: Ιδιαίτερη αφιέρωση από τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς!](https://cdn.pagenews.gr/wp-content/uploads/2024/02/6129688-1-768x512.jpg)
Πηγή Φωτογραφίας: [367521] SUPERLEAGUE 2023-2024 / ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ (ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI)
Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς μίλησε για τη σπουδαία νίκη του ΠΑΟΚ επί του Παναιτωλικού και αφιέρωσε το γκολ που πέτυχε στο παιδί που περιμένει με τη σύντροφό του.
Όσα είπε ο Ζίβκοβιτς:
Για το γκολ και τον ιδιαίτερο τρόπο με τον οποίο πανηγύρισε: «Είμαι πολύ χαρούμενος και για το γκολ και για την νίκη. Ο πανηγυρισμός είναι αφιερωμένος στο παιδί που περιμένουμε, είναι αγόρι. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε πιο αποφασιστικά και αξίζαμε τη νίκη».
Για τη σημασία της νίκης μετά το πρόσφατο δύσκολο διάστημα: «Είναι μία νίκη σε ένα σημείο που την χρειαζόμασταν. Μας δίνει αυτοπεποίθηση. Πρέπει να μπαίνουμε στον αγωνιστικό χώρο για την νίκη και να δίνουμε το 200% σε κάθε παιχνίδι».
Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο
Το σχόλιο σας